A A A
Home site Contact SiteMappl en de frfb
  tel/fax: 62 736 10 27
Działy tematyczne
Realizowane Projekty
Newsletter
Chcesz być na bieżąco. Zapisz się!
Szkolenia

  Odznaczenia i Nagrody
EUROCENTRUM

  Klub
Mikroprzedsiębiorców
"Nasze firmy"

Zrealizowane projekty
Strona główna Oferta pracy
Oferta pracy
[2017-01-30] Oferta pracy

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Ostrów Wielkopolski poszukuje kandydatów na stanowisko: Konsultant Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Ostrów Wielkopolski.

Zakres obowiązków:

  • organizacja konkursów, warsztatów, szkoleń, konferencji i debat poświęconych tematyce Unii Europejskiej,
  • udzielanie informacji, porad, pomocy i odpowiedzi na pytania o UE,
  • prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą,
  • dbanie o pozytywny wizerunek Punktu.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe; preferowane kierunki studiów stosunki międzynarodowe, administracja europejska, dziennikarstwo, politologia, socjologia i inne,
  • udokumentowana biegła znajomość w mowie i piśmie przynajmniej jednym z języków roboczych Unii Europejskiej (angielskim, francuskim lub niemieckim),
  • doświadczenie w pracy z jednostkami, grupami i organizacjami społecznymi,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych (ustnych i pisemnych),
  • gruntowna wiedza w zakresie spraw europejskich,
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami.

Wymagania osobowościowe:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie umiejętności organizacji pracy własnej,
  • rzetelność, skrupulatność, komunikatywność, kreatywność, dyspozycyjność,
  • wielozadaniowość,
  • otwartość,
  • umiejętność pracy z klientem,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w sektorze pozarządowym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

CV w europejskim formacie zawierające klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)" prosimy przesłać na adres: Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości, ul. Budowlanych 5, 63-400 Ostrów Wielkopolski lub m.plewinska@euro.ctiw.pl do dnia 10.02.2017 r.

Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości Ostrów Wielkopolski
ul. Budowlanych 5
63-400 Ostrów Wielkopolski
biuro@euro.ctiw.pl